Jistota a bezpečí pro miminko i maminku

MaMuCare je nejmodernější zařízení z oblasti monitorování plodu na bázi telemedicíny.

MaMuCare umožňuje bezpečné a spolehlivé sledování srdeční aktivity miminka a maminky v období těhotenství. Unikátnost přístroje spočívá ve zcela neinvazivním měření srdeční aktivity miminka bez vysílání jakékoliv energie.

Vy si nyní můžete tuto špičkovou technologii užít jednoduše v pohodlí domova, kdykoliv potřebujete.

Vhodný pro všechny těhotné ženy

Díky unikátní technologii snímání elektrické aktivity, kterou používá náš pás MaMuCare, je možné jej použít již od 20. týdne těhotenství. V této době jsou miminko i jeho srdíčko již dostatečně vyvinuty.

Pohodlný pás MaMuCare je navržen tak, aby se přizpůsobil bříšku každé nastávající maminky.

Měření snadno a v pohodlí

Jedinečný software zařízení MaMuCare automaticky vyhodnotí pozici miminka v bříšku a vybere pro měření jen ty nejvhodnější elektrody z 12 elektrod umístěných na páse. Maminka nemusí miminko nijak složitě hledat nebo určovat jeho polohu před měřením, jak tomu bývá u konkurenčních produktů.

Velkou výhodou MaMuCare je bateriové napájení, které mamince poskytuje volnost pohybu. Při použití MaMuCare není třeba aplikovat žádný gel. MaMuCare snadno spárujete se svým mobilním zařízením prostřednictvím mobilní aplikace.

Bezpečná péče

MaMuCare je zcela bezpečné zařízení vhodné pro dlouhodobé monitorování miminka.

Funguje na principu EKG, což je neinvazivní měření srdeční aktivity miminka bez vysílání jakékoliv energie.

V současné době jsou ženy během těhotenství sledovány u lékaře pomocí ultrazvuku – kardiotokografie (KTG), které se přezdívá „ozvy“ nebo „pásy“. Princip monitorování prostřednictvím KTG funguje na principu akre-reakce. Do těla maminky je vyslán zvuk na vysoké frekvenci a měří se to, co se vrátí zpátky. Při ultrazvuku se ale do těla ženy dostává energie a toto vyšetření je nutné provádět v odborné ordinaci.

Vyrobeno v Evropské unii

MaMuCare se vyrábí na území České republiky a splňuje vysoké standardy dané EU.

Za vznikem MaMuCare stojí mnohaletý výzkum vědců především z České republiky.

Bezpečnost a spolehlivost MaMuCare potvrzují zkušení porodníci a gynekologové.

Baby Patron pro maminky

MaMuCare = Mom, you care

MaMuCare umožňuje maminkám v domácím prostřední průběžně kontrolovat tepovou frekvenci svého nenarozeného miminka a včas tak upozornit na možné problémy.

MaMuCare měří EKG miminka pomocí monitorovacího pásu s 12 elektrodami. Výsledky se mamince ihned zobrazují v mobilní aplikaci.

Tlukot srdíčka miminka v maminčině bříšku zůstává v mobilní aplikaci jako krásná vzpomínka i po narození miminka a jeho nahrávku lze také pohodlně sdílet.

Váš pomocník
v
těhotenství

Při měření pásem MaMuCare se zjišťuje tepová frekvence miminka

V mobilní aplikaci k pásu MaMuCare se Váš výsledek měření automaticky porovná se zdravotnickým doporučením Mezinárodní federace gynekologie a porodnictví. Tato zdravotnická doporučení pro klinickou praxi přesně říkají, do kterých hodnot tepové frekvence miminka je všechno v pořádku a která hodnota naopak naznačuje, že se s miminkem v děloze může něco dít. Tepová frekvence miminka v děloze je vyšší než u dospělého člověka, v rozmezí 130 až 150 úderů za minutu.

V případě, že by monitorování ukázalo nestandardní tepovou frekvenci miminka, mohou ženy kontaktovat svého odborného lékaře před plánovanou prohlídkou. Data z aplikace tedy mohou být skvělým ukazatelem pro Vašeho lékaře. MaMuCare tak perfektně doplní běžné preventivní návštěvy u odborného lékaře.

Tak, jak se dnes běžně využívá podložka pro monitorování dechu dítěte v postýlce, je nyní také možné z pohodlí domova monitorovat dítě již v průběhu těhotenství.

Co o nás řekli
maminky

Jolana Salabová

„Dobrý den, mockrát děkujeme, zasíláme fotky a ručník je úžasný, měkkounký a plyšový, jako kdyby nás samotná liška objímala 🥰“

 

Eva Osladilová

„S testovanými produkty jsem byla velmi spokojená. Dětský ručník s chrastítkem ve stejném stylu lištičky je krásně a precizně zpracovaný a veškeré produkty včetně přebalovacího psaníčka s kojící košilkou mají příjemný materiál a vkusný decentní střih a design. Za testování děkuji a produkty jednoznačně doporučuji.“

Petra Kvapilová

„Úžasně měkký a příjemný ručník s krásným designem. Rychle schne a po opakovaném praní a sušení v sušičce prádla je stále jako nový. První volba pro malé princezny.“

  Váš názor pro nás hodně znamená, napište nám  Aktuality a články

  Lehátko rozšíří možnosti magnetické rezonance
  Články

  Lehátko rozšíří možnosti magnetické rezonance

  Bezpečnější těhotenství a pohodlnější porod. Chování vlků nebo včel pomáhá vědcům k novým objevům
  Články

  Bezpečnější těhotenství a pohodlnější porod. Chování vlků nebo včel pomáhá vědcům k novým objevům

  Je očekávané miminko v pořádku?
  Články

  Je očekávané miminko v pořádku?

  Radana Vilímková Kahánková k tématu metod monitorování nenarozených dětí
  Články

  Radana Vilímková Kahánková k tématu metod monitorování nenarozených dětí

  Mobilní aplikace
  Baby Patron

  Naše moderní aplikace Baby Patron Vás provede celým těhotenstvím

  AppStore
  Google play

  MaMuCare umožňuje bezpečné a spolehlivé sledování srdeční aktivity miminka a maminky v období těhotenství.